Telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC Dual SIM 2/32GB,MZB0AK6EU Midnight Gray
Telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC Dual SIM 2/32GB,MZB0AK6EU Midnight Gray
104,49  Į krepšelį

Telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC Dual SIM 2/32GB,MZB0AK6EU Midnight Gray

104,49 

Pristatymas per 72 valandas

Saugus apsipirkimas

Žaismingo dizaino, funkcionalus, su talpiu akumuliatoriumi Xiaomi Redmi 9C NFC puikiai tiks tiek kasdienėms užduotims, tiek pramogoms, tiek žaidimams. 

Xiaomi Redmi 9C NFC

Ryškus akių nevarginantis ekranas

Xiaomi Redmi 9C NFC turi 6.53 colio HD+ (720×1600) rezoliucijos IPS ekraną su lašo formos išpjova asmenukių kamerai. Telefono ekrane yra integruotas akių nuovargį mažinantis mėlynos šviesos filtras bei Sunlight mode režimo palaikymas, užtikrinantis gerą ekrano įskaitomumą ryškaus apšvietimo aplinkoje. Tekstūrinė nugarėlė su integruotu optiniu pirštų antspaudų skaitytuvu leidžia telefoną patogiai laikyti rankose ir ant jos nelieka pirštų antspaudų. 

Procesorius skirtas žaidimams

Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC turi aštuonių branduolių Mediatek Helio G35 procesorių, leidžiantį įrenginiui veikti efektyviai ir patikimai. O „HyperEngine“ sprendimas įdiegtas į procesorių leis žaisti mėgstamus žaidimus sklandžiai ir be strigimų. Be to, išmanusis telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC turi iki 32 GB vidinės atminties, kurią paprasta praplėsti iki 512 GB su „microSD“ kortele.

Xiaomi Redmi 9C NFC internetu
Paprasta įamžinti smagias akimirkas

Xiaomi Redmi 9C NFC turi dirbtinio intelekto valdomą dvigubą galinę kamerą su LED blykste: 13 MP pagrindinį objektyvą ir 2 MP gylio jutiklį. O 5 MP raiškos priekinę kamerą su „AI Beautify 5.0” technologija galima valdyti rankų gestais – asmenukę pasidaryti galima tiesiog pakeliant ranką. 

Xiaomi Redmi 9C NFC kaina
Itin talpi ir greitai įkraunama baterija

Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi 9C NFC turi integruotą itin didelės talpos 5000 mAh ličio polimerų bateriją, kurią lengva įkrauti su 10 W greituoju įkrovikliu. Vieną kartą įkrautas telefonas leis kalbėtis iki 32 valandų, žaisti iki 10 valandų ir net 167 val. klausytis muzikos.

Xiaomi Redmi 9C NFC pirkti
Xiaomi Redmi 9C NFC internetu galite nusipirkti mūsų parduotuvėje pigu.lt. Nepraleiskite progos įsigyti norimą prekę gera kaina.
 

*UAB Pigu neatsako už prekių programinę įrangą ir jos pasikeitimus

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

PVM mokėtojai – fiziniai ir juridiniai asmenys (išskyrus biudžetines įstaigas), pirkdami šią prekę negalės pasinaudoti dovanų kuponais. 

Xiaomi

2011 m. „Xiaomi“ įžengė į techninės įrangos segmentą paleisdama „Mi One“ telefoną. „Xiaomi“ komanda daugiausia dėmesio skyrė kokybiškų įrenginių kūrimui ir jų pardavimui, palyginti su mažesnėmis sąnaudomis nei tie, kurie buvo tuo metu rinkoje. Jie ketino gauti pajamų tiek iš savo paslaugų tiek ir iš turinio.
Šiandien bendrovė parduoda ne tik mobiliuosius telefonus, bet ir daug daugiau: mobiliųjų programų, nešiojamų, buitinių prietaisų ir išmaniųjų namų prietaisų.
Žodžio „Xiaomi“ reikšmė yra „Soros“, ir nedaugelis pranešimų rodo, kad jis taip pat reiškia „Ryžius“. Lei Jun žodį „Xiao“ sieja su budizmo samprata, kad „vienas ryžių grūdas yra toks pat puikus kaip kalnas“, o tai rodo įmonės ištvermę.
Įmonės logotipas žodis „MI“, parašytas baltai, įdėtas į oranžinį stačiakampį. „MI“ yra „mobiliojo interneto“ santrumpa, taip pat „Xiaomi“ paminėjo, kad ją galima skaityti kaip “Mission Impossible”, atspindinčią visus iki šiol patirtus įmonės iššūkius.
„Xiaomi“ vizija yra padaryti kokybiškas technologijas prieinamas visiems, kompanijos šūkis – „Naujovės visiems“. Bendrovė tai leidžia savo aukštos kokybės produktais ir puikiomis paslaugomis.

Xiaomi Redmi 9C NFC Dual SIM 2/32GB,MZB0AK6EU Midnight Gray Xiaomi

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Išmanieji telefonai

Tikriausiai nedaugelis gali įsivaizduoti kasdienybę be išmaniųjų telefonų. Šiuolaikiniai įrenginiai jau gali atstoti fotoaparatus, leidžia greitai naršyti internete, skaityti el. knygas, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, dalyvauti vaizdo konferencijose ir naudotis programėlėmis. 1994 metais procesorių ir kompiuterių gamintoja IBM slapčia sukonstravo šių dienų išmaniųjų telefonų pirmtaką pavadinimu „Simon Personal Communicator”. Nors jis ir atliko visas bazines telefono funkcijas, šio prietaiso buvo parduota tik 50 000 vienetų, o jo gamyba nutraukta nepraėjus nei metams nuo išleidimo. Technologinė revoliucija įvyko 2007 metais, „Apple“ kompanijai išleidus pirmąjį „iPhone“ telefoną – revoliucinį įrenginį, kuris pasiūlė daug iki tol neregėtų išmaniųjų funkcijų. Svarbiausias skirtumas tarp išmaniųjų ir paprastų mobiliųjų telefonų – operacinė sistema, dėl kurios į telefoną galima įrašyti papildomas programėles, kurių pasiūla yra didžiulė. Dėl galimybės apdoroti duomenis ir prisijungti prie įvairių ryšių tinkle, šis mobiliųjų tipas taip pat lyginamas su kompiuteriais. Rinkoje išmaniųjų telefonų asortimentas yra itin platus – įvairių spalvų, dizaino, raiškos ir dydžių pasirinkimai. XX amžiaus pabaigoje sukurti išmanieji įrenginiai žengia sparčiu progreso keliu, kuris palengvina daugybę kasdienių veiksmų ir suteikia džiaugsmo.

Skaityti daugiau